Толерантність – одвічна цінність

📆🤗 У рамках тижня толерантності сьогодні у школі “Інтелект” відбулася імпреза за участю представника інституту психології імені Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук України, кандидата психологічних наук пані Марини Костюченко.

🙋‍♀️☀️ Це була не просто зустріч, де діти говорили про доброту, увагу, терпимість, взаємодопомогу, але і обговорювали свої вчинки, почуття, наміри.

💯🤝 Діти робили самоаналіз своїх поступків, обговорювали людські відмінності, міркували, як стати кращим, як саморозвиватися, самовиховуватися та самозростати, як бути хорошим другом та підтримувати тривалі дружні стосунки.

👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦 Адже толерантність є однією із важливих людських чеснот, і ми її в собі виховуємо!