Медичний та психологічний супровід

Медичний супровід
Завдання медичної служби школи:
  • здійснення медико-профілактичної та оздоровчої роботи з метою зміцнення здоров’я дітей, зниження дитячої захворюваності, підвищення захисних якостей і стійкості організму дитини шляхом традиційних і нетрадиційних методів загартовування та профілактичних заходів.
Медична служба забезпечує:
  • дотримання санітарних та гігієнічних умов у закладі
  • медичне обстеження учнів протягом навчального року
  • санітарно-просвітницьку роз’яснювальну роботу
  • здійснює нагляд за якісним харчуванням
  • медичний огляд учнів
  • роботу з профілактики травматизму
  • своєчасне проходження медогляду педпрацівниками школи.
Психологічний супровід
  • Психологічний супровід є важливою складовою навчальної діяльності у нашій школі.
  • Психологічна служба спрямована на: психологічну підтримку учнів та становлення особистості, допомагає дитині увійти в ту «зону розвитку», яка поки що їй не доступна, подолання труднощів та проблем, корекцію деструктивних тенденцій розвитку криз, стагнацій, конфліктів, деформацій.
  • Психологічний супровід – це складний процес взаємодії психолога та учня (+батьки), результатом якого є рішення і дія, що веде до прогресу в розвитку особистості.