Про школу

Ласкаво просимо до школи "Інтелект"!

Ми виховуємо інтелектуально розвинену, креативну та прогресивну молодь України!

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов «Інтелект» перебуває в освітньому просторі більше 20 років.

Ми працюємо над тим, щоб наші учні отримували цілісну освіту найвищого рівня, починаючи з перших років свого життя.

Через це наш освітній комплекс складається із дошкільного навчального закладу «Малятко» і спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов «Інтелект». Після закінчення школи діти можуть навчатися у вітчизняних вузах, з якими підписані угоди, та у закордонних вузах-партнерах.

Принцип діяльності нашої школи – особистісно-орієнтоване навчання, яке полягає у розкритті потенціалу кожної дитини та створення для неї індивідуальної програми розвитку.

Викокваліфіковані педагоги школи, впроваджуючи нові педагогічні технології, формують у дітей високий рівень мотивації до навчання.

2 доктори наук, 2 кандидати наук, 10 учителів – методистів, 2 аспіранти, 15 учителів вищої категорії здійснюють навчальний процес захоплююче, цікаво, поєднуючи теоретичний програмовий матеріал із життям (компетентнісно- спрямована освіта)

Успішних випускників

Років закладу

Кваліфікованих педагогів

Студентів закордонних вузів

Принцип безперервної освіти : дитячий садок + школа + вузи забезпечує високий рівень розвитку загального інтелекту (IQ) та емоційного інтелекту (ЕQ), що у своїй синергії продукує високорозвинену особистість, яка залишається витребуваною у будь – якому суспільстві.

У процесі навчання діти отримують міжнародні сертифікати Кембриджського університету з англійської мови та європейські сертифікати ÖSD – з німецької мови.

Наявність учителя – носія мови у школі не тільки пожвавлює інтерес дітей до вивчення іноземної мови , але ще слугує для якості її засвоєння.

У школі викладається 3 іноземні мови: англійська, німецька , французька мови(чи якась інша за вибором).

Навчальний заклад має ліцензію на дистанційне та екстерне навчання.

Наша школа зорієнтована на те, щоб наші діти не тільки здобували міцні знання та навички, здобували не тільки освітні, але і соціальні та культури  компетенції! Тобто, що діти тут проживали щасливе шкільне життя.

Через це кожного тижня у нас передбачені різні екскурсії, походи в театри, музеї, виставкові зали, парки тощо.

У школі працюють різні секції: дзюдо, шахи, англійський театр, хореографія, вокал, психологічні тренінги, образотворче мистецтво.

Цілеспрямовані індивідуальні програми, креативні заняття, нестандартні уроки, творчі вчителі – запорука високого розвитку учнів, та рівня знань, про що свідчать багато чисельні дипломи та нагороди різного рівня конкурсів та олімпіад, а також Міжнародних олімпіад .

Свідченням цього є і висока оцінка діяльності школи від Національної Академії Педагогічних Наук України , і Інституту педагогіки Академії Педагогічних Наук України, Університету імені Бориса Грінченка, Міжнародного освітнього центру «Сучасна освіта»(Канада), та державні визнання керівника школи, залуженого учителя України, кандидата педагогічних наук Прокопенко Валентини Іванівни, як успішного професіонала України ( «Літопис досягнень сучасної України. Київ, 2018»)

Наші партнери: