Театралізована екскурсія

⭐️Нещодавно у спеціалізованій школі “Інтелект” відбувся надзвичайно креативний урок-імпреза з теми “Шестидесятники”.

🇺🇦 Досліджуючи покоління прогресивної української національної інтелігенції, яка створювала опозиційний владі рух та найповніше творчо проявила себе на початку та в середині 1960-х років, ми зупинилися на житті та творчості таких знаменитих постатей:
Василь Симоненко
Ліна Костенко
Василь Стус.

🖼 У школі були створені музейні кімнати цих поетів та виставка музейних експонатів, пов’язаних з іменем цих літературних діячів.

🎭 У кожній музейній кімнаті перебував і сам “поет” (перевтілений учень).

👩‍🏫 Урок-екскурсія здійснювався музейними кабінетами, де інформацією надавав учитель та самі “поети” (учні).

📖 Завдяки подібному формату роботи, учні опрацювали творчі тексти поетів, що безперечно дало змогу швидше зрозуміти світогляд автора та його бачення тогочасної політичної ситуації через призму літератури.

🔎🎩 Разом з тим, учні ознайомились із експозиціями, які демонстрували речі тієї епохи.

👨‍👩‍👦👨‍👩‍👧‍👧 Такий надзвичайний та цікавий урок дав можливість учням ототожнити себе з визначними поетами, співпережити та оцінити їх шлях.

💯 Сподіваємося, цей урок надовго запам’ятається учням своєю оригінальністю та креативністю.