Штучний інтелект – продукт людського інтелекту

✅️Сьогодні штучний інтелект є чи не найбільш актуальною темою для вивчення, адже ця сфера вже задіяна по всій планеті:🌐🌐🌐

АІ рухається уперед з геометричною прогресією⬆️⬆️⬆️📈

⭐ Учні школи “Інтелект”, які своєю невтомною працею здобувають та на всіх рівнях демонструють свій високий інтелект, цікавляться розвитком штучного інтелекту.

🌎 Адже штучний інтелект (AI) – унікальний продукт технічного прогресу, який глобально впливає на життєдіяльність усього суспільства, формуючи перспективу розвитку надсучасних технологій.

👨‍💻 Дуже багато процесів люди замінили роботами, машинами, автоматизованими фабриками.
🦾 Штучний інтелект – це сучасна автоматизація від розробки самокерованих автомобілів, розмовних платформ, розумних ботів, інтелектуальних машин до поширення розумних помічників, таких як Siri та ALEXA (ШІ – AI – Artificial Intelligence).

🧠 Ми знаємо, що штучний інтелект різниться з людським інтелектом:

• він не втомлюється
  • на нього не впливають емоції
  • здатен обробляти великий масив інформації за нетривалий час.

👨‍👩‍👧‍👧 АІ не замінює людини, а істотно полегшує її життя у сучасному світі.
І людський фактор у створенні АІ поки що є необхідним.

🎯 Саме тому учні школи “Інтелект” поставили перед собою завдання: здобути знання такого рівня, щоб, формуючи продукт АІ, навчати АІ емпатії, любові до людини та прагненню захищати та допомагати їй.

⭐ І ми впевнені, що у нас усе вийде!
🇺🇦 Vivat “Intellect”!