Нестандартні уроки в початковій школі

📖🤵ВАУ!!! НЕСТАНДАРТНІ УРОКИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ!!!🤵📖

Сьогодні наші найменші інтелектики відвідали цікавий бінарний урок🍁

“А що це таке❓“, – запитаєте ви.

♦️Бінарний урок – нестандартна форма навчання з реалізації міжпредметних зв’язків, різновид інтегрованого уроку, що органічно поєднує вивчення двох або декількох предметів.

♦️ Це нетрадиційний вид уроку, це творчість двох (або кількох) педагогів, яка переростає у творчий процес в учнів.

⭕Чому?

Тому, що вивчення якоїсь проблеми на грані двох (або кількох) наук – це завжди цікаво, так як один предмет підсилює інший.

До того, такий вид діяльності викликає високу мотивацію дітей до навчання .

А це головне – захопити школярів, спровокувати творчий пошук🖌️🎨

Мета бінарного уроку: Створити умови мотивованого практичного застосування знань, навичок та вмінь, дати учням можливість побачити результати своєї праці і отримати від неї радість та задоволення.

‼️ А у нашій школі з поглибленням вивченням іноземних мов пріорітетним є вивчення іноземних мов.

🇬🇧

І от сьогодні відбулася інтеграція англійської мови та математики.

‼️МАТЕМАТИКА АНГЛІЙСЬКОЮ у 1класі – це СУПЕР!