Літературний салон – салон натхнення

📚🌱 Школа “Інтелект” – це не тільки висококласна та якісна освіта, це ще і комфортне та креативне середовище для зростання особистості, творчої наснаги та позитивних емоцій.

🎆 Так сьогодні у нашій школі відбулося незвичайне дійство.

📗 І це було зібрання літературного салону, метою якого було послухати лірику знаменитого шотландського поета Роберта Бернса.

🕯📖 Під милозвучну класичну музику учні, справжні поціновувачі літератури, слухали та декламували поезії Р. Бернса.

🪔 Таємниче палахкотіння свічок у стародавніх канделябрах підсилювало піднесену атмосферу.

👨‍🎓 До товариства звернувся сам Роберт Бернс (перевтілений учень), який розповів про свій життєвий шлях та творчість, а потім знайомий учасників зі своїми поезіями.

📖 Учасники салону також долучилися до декламування лірики поета, чим створили неперевершену романтичну салонну атмосферу.

🪔🥰 І це була не просто салонна зустріч любителів та знавців поезії, це була магія поетичного слова, фізичний релакс та душевна насолода!