Історія + англійська — симбіоз двох наук

👨‍👩‍👦‍👦 Сьогодні учні нашої школи провели яскравий та нестандартний інтегрований урок у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.
📚Ключова увага в ході сьогоднішньої ексурсії була присвячена експозиції “На щиті”.

📍У ході ознайомлення із експозицією учні мали змогу зануритись в історію виникнення, розвитку та функціоналу української сфрагістики під час Української революції 1917 – 1921 років та нечисельних, але надзвичайно цінних печаток ОУН та УПА.

💥Також учні школи “Інтелект” на сьогоднішній мандрівці у минуле мали змогу побачити й нумізматичні артефакти у вигляді монет часів Русі-України, які стали справжнім приємним сюрпризом для них, адже зустріти їх в інших музеях надзвичайно складно.

🔱🔰Проте лейтмотивом всієї сьогоднішньої екскурсії був наш державний символ – тризуб, який й об’єднав княжу добу України із її сучасністю.

⭕ Слід відмітити, що під час екскурсії учні використовували свої знання з англійської мови, так як робили коментарі та озвучували експонати.
💛💙 Вивчаємо Україну , досліджуємо її історію та пишаємося нею!