Білінгвальний літературний марафон

🇺🇦 До Міжнародного дня рідної мови учні спеціалізованої школи “Інтелект” розпочали літературний марафон “Слово, моя ти єдиная зброє…”.

📖 Маючи велику пристрасть до літератури та опанувавши шедеври української літературної класики, наші учні відвідали Національний музей літератури України.

🔎📚 Екскурсоводами були самі учні, які розповідали про історію створення музею, його засновника, про бібліотеку музею та багаточисельні експонати.

🇺🇦🇬🇧 Характерно, що здійснюючи екскурсію, учні слугувалися як рідною, так і англійською мовою. Адже наша школа – школа з поглибленим вивченням іноземних мов і користування мовою в різних сферах – найвищий прояв володіння мовою.

💯💡 Відвідування музею збагатило учнів новими знаннями та розширило їх культурний розвиток.