“Заговори, щоб я тебе побачив”

Так вважав знаменитий мислитель та філососф Сократ.
Так вважаємо і ми.

🙋‍♂️📚 Бо, дійсно, саме манера мовлення, словниковий запас, грамотність мовлення дозволяють зробити висновок про людину як особистість.

Через це до програми школи “Інтелект” входить предмет “Риторика”, який не тільки вчить красномовству, але ще і допомагає яскраво та влучно передавати свої знання.

👩‍🏫 І ось сьогодні до нашої школи завітала популярна телеведуча, дипломована тележурналістка Анастасія Ступаченко.
Ритор українського телебачення дала дітям чудовий майстер-клас з риторики, розкрила багато таємниць диктора, спікера, інтерв’юера.

🎤⭐ Телеведуча навчила дітей багатьом правилам комунікації, виконувала багато фонетичних та лексичних вправ на покращення дикції та вимови.

💯💭 Одним словом, діти вкотре усвідомили, що наша мова та уміння нею майстерно володіти – це велике багатство, яке не тільки прикрашає людину, але і робить її значущою, яскравішою, впевненою у собі, та слугує надійним інструментом у досягненні своєї мети.