Урок-театр

📚 Сьогодні у спеціалізованій школі “Інтелект” відбувся надзвичайно цікавий та суперкреативний інтегрований урок з теми📖 “Лісова пісня. Сьогоднішнє прочитання”.

💛💙 Учителі української літератури та історії поєднали цікавий історичний та літературний матеріал, який не тільки характеризує історичну добу та фабулу твору, але і наголосили на взаємозв’язок та взаємовплив людини та природи🌎, що на сьогодні є дуже актуальним.

🥰 Надзвичайно емоційним, чуттєвим та цікавим був момент театралізованого дійства.

🎭 Учні-актори, перевтілившись у різних персонажів твору, передавали почуття героїв та їх ставлення до навколишнього світу.

👍 Цей урок не тільки був цікавим та корисним, але ще і яскравим та емоційним. ⭐Vivat Intellect!