Фестиваль “Vivat Intellect!”

⭐ У рамках шкільного фестивалю “Vivat Intellect” сьогодні у школі “Інтелект” проходив день англійської мови.

🟩 Школа “Інтелект” – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов.

🟩 Школа “ІНТЕЛЕКТ” – СЕРТИФІКОВАНА ШКОЛА КЕМБРИДЖСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ і партнером якої є ВІСКОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ.

❗ Учні нашої школи щорічно здають іспити на володіння англійською мовою, де демонструють високий рівень знань, та отримують сертифікати Кембриджського університету.

🏆 Ми пишаємося глибокими знаннями наших учнів, які отримують призові місця на всіх Міжнародних олімпіадах і конкурсах та успішно вступають до міжнародних вузів.

🧑‍🎓 А сьогодні наші наймолодші учні захищали свої перші проєкти.

🎯 Попереду – кропітка робота, серйозні результати та стажування у Великобританії!