На головну   |   Зворотній зв'язок   |   Новини RSS

Відкрите заняття з читання
Відкрите заняття з математики
Казка про Снігову королеву

Відкриті заняття (1 серія)
Відкриті заняття (2 серія)
Відкриті заняття (3 серія)
Відкриті заняття (4 серія)
Відкриті заняття (5 серія)
Відкриті заняття (6 серія)
Відкриті заняття (7 серія)

Гуманна акція
"від серця
- до серця”

тривала протягом лютого місяця у школі "Інтелект”.

Мета проекту:

-       розвити глибинні питання духовного світу дитини та її потреб, підкреслюючи одну з головних цінностей —`я.

-       Допомогти та підтримати дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки.

Протягом даного проекту були проведені психологічні бесіди з дітьми, зібрані подарунки для дітей-сиріт: книги, футбольні м`ячі, м`які іграшки, розвивальні ігри, одяг та інші речі.

27 лютого представники класів молодшої школи відвідали Київську школу-інтернат №12, де відбулася тепла зустріч дітей, цікаві майстер-класи, ігри та вручення подарунків.

Зустріч була хвилююча, приємна і корисна для всіх дітей.

Морально-етичний напрям.

1. Дискусійний клуб "Морально-етичні цінності".

2. Зустріч з працівниками правоохоронних органів "Ми проти насильства!"

3. Година спілкування "Яким є ідеал сучасної молодої людини громадянина України".

4. Акція "Запали свічку".

5. Літературний вечір "Поки горить свічка".

Пізнаємо свою історію.

У рамках проведення тижня історії учні 8-10 класів захищали авторські проекти з теми «Моя країна - моя історія». Учні представили цікаві роботи за напрямками: «Голодомор в Україні», «Вставай, Країно, на великий бій» («Вставай, страна огромная»), «Чорнобиль», «Як тебе не любити, Києве мій!»

«Протягни руку другу»

В школі «Інтелект» проходить акція «Протягни руку другу». Учні школи оголосили про збір іграшок, книжок, дитячих ігор, речей та одягу для передачі дітям-сиротам до будинку-інтернату.

Мамині вечорниці

14 лютого у початковій школі у 2 класі відбувся цікавий захід — мамині вечорниці. Стилізований під українські обряди захід був надзвичайно цікавий і корисний.

Цікавий тим, що дівчатка 2 класу підготували для мам цікаву програму, в яку входили і невеликий концерт дітей, і кулінарний майстер-клас з української кухні,і вернісаж живопису з портретами любимих мам, ігри, розваги тощо.

А корисним цей захід був тим, що він допоміг сформувати єдиний колектив — батьки і діти. У неформальній обстановці більш яскравіше розкривалися і мами, і бабусі, і діти, більш ближчими вони стали один для одного. А діти були в захваті від цікавих подій, від чудових вражень і чарівних маминих посмішок!

Свято вдалося!

Роздрукувати

Як ви дізналися про школу "Інтелект"?

Від знайомих
Із ЗМІ