Державне визнання та нагороди

15 грудня Національна академія педагогічних наук України запросила спеціалізовану школу «Інтелект» на свято з нагоди свого 25-літнього ювілею.

Оскільки навчальний заклад «Інтелект» є новатором сучасної української школи та запорукою якісної європейської освіти, президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України і НАПН України Василь Григорович Кремень урочисто нагородив директора школи Прокопенко Валентину Іванівну почесним дипломом.

Як велике визнання діяльності школи «Інтелект» є занесення нашого навчального закладу, як одного із найкращих навчальних закладів України, до святкового історичного альманаху «Національна Академія Педагогічних наук України— 25 років», який школа отримала в якості пам’ятного подарунка від президента академії педагогічних наук Василя Кременя.

Пишаємося державним визнанням та нагородами!
Служимо освіті України!