Всесвітній День екологічної освіти

⭐ Фестиваль учнівських проєктів “VIVAT INTELLECT!”

🌎 Щороку 26 січня відзначається Всесвітній день екологічної освіти, який був започаткований ООН у 1972 році з метою збереження та покращення навколишнього середовища.

❗ Чому важливо сьогодні говорити про ековиховання молоді?

🌱 Виховання у дітей змалечку любові, поваги, бережливого ставлення до довкілля у майбутньому відіграє важливу роль у збереженні нашої Планети.

🎯 Через це екологічне виховання у школі “Інтелект” визнане одним із пріоритетних, і ми постійно приділяємо велику увагу залученню учнів до екологічних проєктів.

🧑‍🎓 От і сьогодні, у Всесвітній день екологічної освіти та у рамках загальношкільного фестивалю “Vivat Intellect!”, який протягом тижня демонстрував результати учнівських наукових досліджень, учні гідно захищали свої проєкти та обговорювали екологічні проблеми Планети.

🌎🌱 Ми продовжуємо досліджувати, вивчати, творити, діяти і говоримо:

⭐ “VIVAT INTELLECT!”