Похід до бібліотеки. Зустріч із письменником

📄 3 березня Кабінет міністрів схвалив Стратегію розвитку читання на 2023-2032 роки “Читання як життєва стратегія”.

📚 Реалізація Стратегії має створити умови для формування звички та потреби і читанні всіх українців.
Дана стратегія відповідає нашим уже давно прийнятим правилам – збагачувати свій інтелект, зростати культурно та духовно завдяки читанню художньої літератури.

📖 Через це наші діти багато читають та один раз на місяць відвідують дитячу бібліотеку.

🏛🏃‍♂️🏃‍♀️ От і сьогодні учні школи “Інтелект” в черговий раз відвідали дитячу бібліотеку та зустрілися з дитячим українським письменником Сашком Дерманським, який не тільки познайомив дітей зі своїми творами, захопив їх цікавими історіями, але і кожному надав автограф на своїй авторській книзі.

🤩 Зустріч була неймовірно цікавою!
А книги Сашка Дерманського стануть читацькою насолодою для дітей.

💛📖💙 Любимо читати!