Пізнаємо світи каліграфії

🖌🎨 Сьогодні у пришкільному літньому таборі школи “Інтелект” відбулася цікава пізнавальна майстерка “Світ каліграфії”.
🎎 Діти вправлялися у майстерності із каліграфії. Причому це була китайська каліграфія, яка за своєю складністю, розвиває увагу, посидючість, терпіння, красиву графіку.

🖌🧧Китайська ієрогліфіка – один із прадавніх видів писемності на землі, яка існує вже близько 6000 років.

📚 Це карколомна комбінація рисок, що являє собою виняткове явище серед сучасних писемностей.

🖋📜 Навчання китайської каліграфії – процес довгий та трудомісткий.
⭐🤗 Але дібраний матеріал був спрямований не тільки на вдосконалення каліграфічних навичок, формування правильного, грамотного і швидкого письма, але ще і зробив заняття цікавим, пожвавив процес та створив творчу атмосферу.