Нейропсихологія та логіко-математичний батл

Нещодавно в рамках тижня точних наук відбувся логіко-математичний батл «АКСІОМА vs ТЕОРЕМА» серед учнів 8, 9 класів школи «Інтелект».
Мета даного заходу: сприяти розвитку математичної і логічної компетентностей учнів, виховувати пізнавальний інтерес до занять логікою та математикою, прищеплювати любов до вивчення цих предметів.
У справжній і запеклій боротьбі взяли участь дві команди: «Аксіома» та «Теорема». За перемогу в етапах конкурса учні отримували «сови» – символ мудрості та знань. Батл складався з різних конкурсів: «Математична розминка», «Суперова підказка», «Брейн-ринг для кращих», «Математична література», «Чи розумніший ти за п‘ятикласника», «Логічний квест», «Акторська математика».
З метою розвитку емоційного інтелекту учнів та запуску роботи обох півкуль головного мозку учнів, їх синхронізації, учні під час заходу приймали участь у веселому логічному флешмобі «Гра розуму» – учні виконували асиметричну гімнастику для мозку руками. Відомо, що у 1981 році нейропсихолог Роджерс Сперрі отримав Нобелівську премію за дослідження синхронної роботи півкуль. Після гімнастики для мозку учні міцно засвоїли, що коли ми запускаємо роботу півкуль одночасно, продуктивність мозку підвищується в багато разів і, відповідно, результативність навчання покращується в десятки разів.
Даний конкурс пройшов у доброзичливій атмосфері взаємоповаги, підтримки. Учні продемонстрували силу командного духу, високу обізнаність та ерудицію в логіко-математичній сфері. Наприкінці батлу найкращі учні отримали солодкі подарунки. Школярі довели: «Інтелект – це сила та неоціненний скарб кожної людини».