НАШІ ПАРТНЕРИ: Maanimo запускає Online-клуб молодих мам

Фінансовий сайт  maanimo створює на базі найпопулярнішої цільової сторінки “Декретні виплати в Україні: розміри та приклади розрахунку” Online-клуб молодих мам.

Свого часу ми створили сторінку, яка набрала більше 1 млн переглядів в інтернеті, де всі молоді мами могли дізнатися найактуальнішу інформацію про декретні виплати, розібратися в усіх тонкощах нарахувань і законодавчих змін, а також в інших нюансах.

Сьогодні сторінка стала вже справжнім комьюніті, де жінки можуть ділитися своїми проблемами, отримувати поради одна від одної та обмінюватися досвідом.

Ставши мамою, жінка стикається з безліччю проблем та питань, на які їй складно знайти відповіді, тому можливість спілкування з іншими мамами, які мають більше досвіду, є надзвичайно цінною та корисною.

Саме тому ми вирішили створити Online-клуб, де кожна зможе знайти для себе відповідь на будь-які питання, які турбують молоду маму.

Бувають ситуації, коли дуже потрібна порада, а спитати особливо немає в кого, і ми впевнені, що Online-клуб молодих мам може стати саме тією спільнотою, яка зробить миті материнства легкими та безпроблемними!

Для того, щоб стати членом Online-клубу молодих мам, перейдіть за посиланням  та заповніть коротку форму – після перевірки ви отримаєте на пошту електронний членський квиток, із яким ви зможете брати участь у конкурсах та промоакціях клубу, котрі анонсуватимуть на сторінці.

Будь-які питання, які вас турбують, ви можете ставити в коментарях, і сотні більш досвідчених мам із радістю нададуть вам відповідь.

Бути мамою легко, коли поруч maanimo!