Наш новий тренд – VR-урок!

Сьогодні у старших класах школи “Інтелект” був надзвичайно неординарний урок, який проводили учитель математики та працівники компанії “Google”.
Метою уроку було доказати необхідність та важлиість вивчення математики у сучасному диджиталізованому житті. З допомогою окулярів віртуальної реальності учні здійснили цікаві подорожі до ТОПових світових компаній – Apple, Microsoft, Facebook.
Учні, працюючи в групах, досліджували специфіку їх діяльності, розв`язували логічні та математичні задачі, складали тести з математики на можливість працювати в одній із провідних компаній світу.
Це, в свою чергу, переконало учнів у тому, що математика вивчається не лише для ЗНО, хороших оцінок у журналі, а чи просто для задоволення.
Учні зрозуміли, що математичні знання слугують для управління сучасними технологіями та технологіями майбутнього: технологією Big Data, людиноподібними та машинними роботами, штучним інтелектом…
Різні нестандартні форми уроку, цікаві технології, використання окулярів віртуальної реальності, математичні батли захопили дітей, заставили їх по-іншому сприймати математику, а, головне, кожен учень збагатив свій досвід особистісним смислом.