Наш гість – Міжнародна молодіжна організація AIESEC

Сьогодні наш постійний партнер “AIESEC” у межах міжнародного проекту “Lead for peace”, метою якого є підтримка миру та реалізація людського потенціалу засобами розвитку лідерських якостей серед молоді, провів цікавий урок-диспут з учнями школи “Інтелект”.

Амбасадори міжнародної організації обговорили з учнями надзвичайно важливу та актуальну тему “Розвиток, саморозвиток, самостановлення”.

🟡Розглядали глобальні цілі сталого розвитку;

🔴Знайшли та усвідомили різницю між поняттями fixed (фіксоване мислення) mindset та growth mindset (мислення зростання),

🟢Як приклад growth mindset розглядали знаменитостей, які завдяки самоосвіті та саморозвитку досягли певних вершин.🏔️

Таким чином, долучаючись до міжнародних молодіжних викликів, наші учні усвідомлюють глобалізацію тенденцій та завдань, що стоять перед світовою спільнотою прогресивної молоді.