Карантин – не перешкода для цікавого навчання!

У спеціалізованій школі “Інтелект” навчання не призупиняється ні на хвилину. Використання зручних та вдосконалених форм роботи сприяє не лише ефективному засвоєнню матеріалу, а й робить навчання удома цікавим та захоплюючим.
Наша школа, окрім досить популярних та сучасних інтерактивних онлайн-уроків з використанням найрізноманітніших світових програм, використовує й інші інноваційні форми навчання “на відстані”.
Розроблений спеціальний дистанційний курс, який в електронному вигляді, містить систему завдань різних типів та рівнів складності на кожен день, а також змістовні відео пояснення та мультимедійні навчальні матеріали. Виконавши своє “денне завдання” дитина надсилає фотозвіт виконаної роботи учителю, який аналізує, робить правки та планує подальшу роботу. За допомогою використання сучасних програм зв’язку, робота у системі “учитель-учень” продовжується доти-доки учень повністю не засвоїть відповідну тему. При цьому учитель використовує ті методи та прийоми, які підходять саме тій чи іншій дитині. На таку роботу у парі йде не одна година часу, але саме така злагоджена робота дозволяє застосувати індивідуальний підхід до навчання у повній мірі, що є передумовою успішного навчання та розвитку особистості. А саме це є у пріоритеті нашої школи!
Ще однією значущою перевагою такої форми роботи є те, що діти з батьками не прив’язані до часу та можуть виконувати завдання разом будь-коли протягом дня. Адже час треба цінувати, особливо якщо є можливість провести його разом з мамою і татом, бабусею і дідусем, з тими, кого любиш і хто любить тебе!
Цінуйте життя та бережіть себе!