Калейдоскоп цікавого та продуктивного дня!

Давайте зазирнемо на креативні уроки наших інтелектиків!

💻🖱️Урок інформатики у 3а класі показав, що учні нашої школи можуть користуватися комп’ютерною технікою так само вільно і легко, як користується авторучкою, олівцем і лінійкою. Тому у нашій школі основи інформатики вивчають з 1 класу.

📐✏️А в учнів 3б іде математика. Урок почався з розминки. Змагання “Математичні авторалі”. Учні вчаться швидко виконувати обчислення, розвивають мислення та вміння працювати в команді.

📖 А учні першого класу відвідали чарівний світ психології, де вони будуть розвивати емоційний інтелект, м’які навички та шукати відповіді на питання: де живе Дружба, якого кольору Добро, яке на дотик Щастя🙂

🇬🇧 На уроці англійської мови у 1 класі ми ознайомилися з цифрами від 1 до 10. Урок пройшов цікаво: співали пісеньку, дивилися цікаві відео фрагменти, робили зарядку. Діти були активні, постійно взаємодіяли, не сиділи на місці. Урок був цікавим та продуктивним.

🇺🇦❤️ Зазирнули до 2 класу на українську мову. І поринули у світ слів. Діти виконували завдання з зорового диктанту. Адже зорові диктанти сприяють формуванню уваги, уяви, пам’яті.