ІV Міжнародна олімпіада школярів в Анталії (4.11.12 – 11.11.12)

Вчетверте Туреччина  вітала більше 700 школярів на Міжнародній олімпіаді на Середземноморській рів’єрі міста Анталії. Команда України була представлена  на ІV Міжнародній олімпіаді спеціалізованою школою “Інтелект”  (4 учні).

 4 медалей ( 1- золота, 2- срібних, 1 – бронзова) – здобуток української команди. З  них:

  1 золота – з математики;

  1 срібна + 1 бронзова – з географії;

  1 срібна – з англійської мови.

Не тільки висока концентрація призових місць вирізняла нашу дружню невелику європейську команду серед багаточисельних команд Сходу (Азербайджан, Казахстан, Туреччина, Узбекистан) та Росії, а й толерантністю, вихованістю, дипломатичністю її учасників. Створивши разом з командою Оренбургу (Росія) міжнародну команду, вибороли ІІІ місце в інтелектуально – спортивних змаганнях. Єдина команда України разом з багатьма командами Росії (Оренбурга,Кємєрово, Сочі, Єйська,Пермі, Петербурга, …) гідно представили Європу на цих змаганнях. Навіть на конкурсі краси “Міс Олімпіади” наша учасниця Пітенко Софія посіла друге місце, поступившись в чесній боротьбі тільки учасниці Азербайджану.

Ще Геракліт помітив: «Багато знань не роблять людину розумною». На думку американського вченого Девіда Гоулмена, не існує міцного зв’язку між ІQ, коефіцієнт інтелектуального розвитку, та успіхом у житті. Цей успіх переважно пов’язаний  із рівнем розвитку емоційного інтелекту EQ. Задля справедливості слід зазначити, що для перемоги в математичній олімпіаді саме рівень IQ є вирішальним. А з 9 нагород – 5 за перемогу в математичній олімпіаді.

Цікава насичена програма, позитивні емоції переможців, екскурсії, Середземне море з температурою +25С в листопаді,  5-зіркові готелі ADONIS та KREMLIN з повним комплексом розваг сприяли підвищенню EQ ( емоційного інтелекту) до максимуму.

Отже, задача школи, підняти рівень EQ дитини до максимального індивідуального рівня, – виконана, зроблений ще один крок до успішного майбутнього.

Стативка Олена Миколаївна,

вчитель математики,

керівник команди.