Глобалізація освітянських проєктів

Сповіщаємо приємну новину про нашу школу!

Наша школа “Інтелект” підписала договір з Міжнародною молодіжною організацією ” А I E S E C ” і долучилася до міжнародних проєктів ,, LEAD FOR PEACE / Ed u UP “

📍У рамках цього проєкту ми будемо долучатися до міжнародних заходів , а також будемо мати змогу запрошувати представників цієї організації до нашого шкільного життя та навчального процесу .

📍І от сьогодні, 16 листопада, в Міжнародний день толерантності , ми запросили амбасадора цієї організації , яка провела з нашими

учнями зустріч – бесіду з теми ” Толерантність. Що це? “

♦️Захід проводився англійською мовою в інтерактивній формі із залученням до обговорення усіх учасників навчального процесу і викликав жвавий інтерес .

📍Учні не тільки усвідомили роль та значення толерантності у сучасному житті та у сучасному світі , але ще і ствердили свій високий рівень знань з англійської мови.

📍Такі міжнародні проєкти мають сприяти гармонійно – цілісному розвитку особистості , причетності учнів до глобальних міжнародних молодіжних проєктів та формування у них soft – skills компетенцій!

📍Тож, працюємо, креативимо, рухаємося вперед!