Гартуємо відважних!

🌎 “Підкори свій Еверест” – такою була тема зустрічі учнів школи “Інтелект” із всесвітньо відомою українською спортсменкою, альпіністкою Тетяною Яловчак, яка підкорила 7 найвищих точок планети та перепливла Босфор!

⭐ Знаменита спортсменка розповіла учням про своє спортивне життя, про свої сходження на нездоланні вершини, поділилася своїми враженнями та емоціями про таємничі гори, про їх підступність та небезпеку.

🏔️Розповідь була дуже захоплюючою, адже говорилося і про умови перебування в горах, деталі сходження на вершини та спуску, користування кисневими балонами, харчування… тощо.

🎯🏆 Але головне, що винесли учні з цієї зустрічі, – це те, що будь-які успіхи, досягнення та перемоги – це велика праця, це велика воля, це систематична та наполеглива робота, а також дисципліна та самоорганізація!

📈⭐ Тож, підіймаємося до свого Евересту!