День медіаграмотності у школі “Інтелект”

🌎 Сьогодні у нашій школі відбулися цікаві івенти у межах Глобального тижня медіаграмотності.

❗Оскільки у нашому закладі взагалі приділяється велика увага МЕДІАОСВІТІ, то, як результат, ми можемо констатувати і високий рівень МЕДІАГРАМОТНОСТІ наших учнів.

🧑‍🎓 І от сьогодні наші діти демонстрували високий рівень здобутої у школі медіакультури.

✅ Учні разом з учителями проговорили про сукупність навичок та вмінь, які дозволяють людям аналізувати, оцінювати та створювати повідомлення у різних видах медіа, жанрах та формах.

🔴 А також говорили про поведінку в соцмережах та як розпізнавати фейки і маніпуляції в медіа.

🎯✅ Одним словом, усі усвідомили, що медіаграмотність – це компетенція сьогоднішнього дня!