БУТИ ЛЮДИНОЮ – ЦЕ ВІДЧУВАТИ СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Авторська інноваційна школа “Інтелект” долучилася до щорічних заходів відзначення Всеукраїнського дня відповідальності людини🧑‍💼

👫🏻👫🏻 Чимало людей у сучасному світі вимагають дотримання власних прав, але скільки з них замислюються при цьому про власну відповідальність? Свого часу такі думки надихнули Богдана Гаврилишина на створення Декларації відповідальності людини, яка була опублікована у 2014 році. Декларація складається з 15 пунктів — дуже простих фраз, але глибоких і мудрих за своїм наповненням. Кожен із пунктів розкриває, в чому ми маємо бути відповідальними, щоб не чекати лише на дотримання прав, а робити власні кроки.

Для обговорення цього дороговказу на онлайн зустріч з учнями школи “Інтелект” було запрошено Вікторію Старцеву – Амбасадорку Фонду родини Богдана Гаврилишина Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation у Великій Британії. Пані Вікторія розповіла учням про цінності фонду, лідерські проєкти для молоді та особистим прикладом надихнула на подальші ефективні дії та особистісне зростання!

Директор школи “Інтелект” Валентина Іванівна Прокопенко дала цінні поради учням і підкреслила , що бути відповідальною людиною – це просто, цікаво та водночас дуже цінно, варто лиш починати з себе та діяти від особистих до глобальних змін усвідомлено.