журнал “Математика” ✓5, 2016

Інтерактивне навчання старшокласників
алгебри і початків аналізу.

Нещодавно, у травні місяці, у журналі «Математика в рідній школі» № 5, 2016 учитель математики школи «Інтелект» Федосєєв С.Е. поділився педагогічним досвідом з проведення інноваційних уроків з математики.

У статті висвітлені методичні принципи проведення інтерактивних уроків. Інтерактивне навчання, як стверджує автор, окрім ефективного вирішення дидактичних, розвивальних і виховних цілей навчання, спрямоване на розв’язання і соціальних цілей, пов’язаних із ефективною взаємодією учнів.

Автор демонструє методи підвищення ефективності навчального процесу, методи високого інтелектуального розвитку учнів, забезпечення навичками саморозвитку особистості, використовуючи сучасні інноваційні методи, зокрема інтерактивні методи навчання.

То ж, досвід роботи наших прогресивних учителів-новаторів презентуємо на всю Україну!