VIVAT INTELLECT!

a_a009903c

Ось і промайнув змістовний, яскравий та насичений тиждень, протягом якого учні школи «Інтелект» у рамках проекту «Vivat intellect!» досліджували творчість знаменитих світових письменників та поетів.

Щодня діти всіх класів занурювалися у літературний світ того чи іншого письменника. Кожного дня у школі на великому екрані учнів зустрічали портрети письменників. Форма роботи була дуже цікавою та неординарною. Але, як наслідок, діти познайомилися з творчістю письменників, вивчення яких не входить до шкільної програми, хоча кожна дитина мусить знати імена знаменитих письменників та їх невмирущі твори.

У четвер в рамках цього проекту діти відвідали музичний академічний дитячий театр, де переглянули балет-феєрію «Спляча красуня» за одноіменною казкою Шарля Перро, чиє ім’я увійшло в список досліджуваних учнями письменників.

А в п’ятницю відбувся традиційний захист проекту «Видатні світові письменники та поети», на якому кожен клас захищав свій проект.

Така форма роботи з учнями школи «Інтелект» формує не тільки мотивацію до навчання, не тільки дає нові додаткові знання, але і розвиває культурно, духовно, збагачує та плекає високий інтелект наших дітей.

Дякуємо батькам за співпрацю!

IMG_20160219_135738    IMG_20160219_140021

IMG_20160219_140502    1