VIVAT INTELLECT!

a_a009903c

 

  Ось і промайнув змістовний, яскравий та насичений тиждень, протягом якого учні школи «Інтелект» у рамках проекту «Vivat intellect!» досліджували творчість знаменитих світових письменників та поетів.

   Щодня діти всіх класів занурювалися у літературний світ того чи іншого письменника. Кожного дня у школі на великому екрані учнів зустрічали портрети письменників. Форма роботи була дуже цікавою та неординарною. Але, як наслідок, діти познайомилися з творчістю письменників, вивчення яких не входить до шкільної програми, хоча кожна дитина мусить знати імена знаменитих письменників та їх невмирущі твори.

  У четвер в рамках цього проекту діти відвідали музичний академічний дитячий театр, де переглянули балет-феєрію «Спляча красуня» за одноіменною казкою Шарля Перро, чиє ім’я увійшло в список досліджуваних учнями письменників.

  А в п’ятницю відбувся традиційний захист проекту «Видатні світові письменники та поети», на якому кожен клас захищав свій проект.

  Така форма роботи з учнями школи «Інтелект» формує не тільки мотивацію до навчання, не тільки дає нові додаткові знання, але і розвиває культурно, духовно, збагачує та плекає високий інтелект наших дітей.

  Дякуємо батькам за співпрацю!

                               IMG_20160219_135738    IMG_20160219_140021

                               IMG_20160219_140502    1

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.