STOP BUIIYING!
 (Попередження булінгу серед дітей)

46B9DF6B-1B5C-4EAA-A383-E9828F69426E

У рамках психолого – соціальної компетентності серед учнів школи “Інтелект” практичним психологом був проведений тренінг ” Попередження булінгу серед дітей” .

У заході взяли участь діти початкової та старшої школи , які активно та з цікавістю виконували завдання, приміряли на себе різні амплуа у рольових іграх.

Учні отримали нові знання та глибокі переконання щодо негативних наслідків насилля та жорстокості з боку дітей.

Учні вчилися бути толерантними та гуманними до оточуючих.

B14E3406-6619-4253-B9D6-59E09E36B3E3