STEM продовжує жити! (або інтелектуальні ігри в школі “Інтелект”)

learning-technologies-fundamentals-part-1

ЩО? Інтелектуальні ігри
ДЕ? У школі “Інтелект”
КОЛИ? 19 листопада 2018 року

У форматі Що? Де? Коли? проходив навчальний день у школі “Інтелект”, де всі учні школи були задіяні в інтелектуальній грі, у якій вони змогли проявити своє критичне та логічне мислення, продемонструвати свої знання та вміння, випробувати свою настирність та наполегливість.
Завдяки геніальним режисерським (педагогічним) задумам наших учителів формат гри був дещо видозмінений і спроектований на сучасну креативну молодь ХХІ сторіччя. І нам це вдалося!
Мета досягнута! Учні не тільки продемонстрували свої знання, винахідливість та вміння творчо розв’язувати завдання, але й вкотре переконалися, що навчання – діяльність, яка дарує чудові емоції та задоволення від власних досягнень.