«Nikolaustag» у школі Інтелект

179B5C0F-1866-4FC5-B1FC-27D09C397ED5

Відчути колорит справжнього німецького святкування, не від’їжджаючи до Німеччини, можливо!

Для учнів школи “Інтелект” святкування “Nikolaustag” вже стало традицією.
На святі, до якого готувалися учні всієї школи, панував святковий передріздв‘яний настрій, а святий Миколай був головним героєм заходу.

Усі спілкувалися лише німецькою мовою, школа занурилася у сучасну Баварію.
Лунала чарівна музика Баха, Моцарта, Шуберта. Звучала поезія Гете, Гейне у виконанні шкільних акторів.

Запальні німецькі національні танці порадували всіх присутніх своїм темпераментом та красою.

Високу акторську майстерність та знання німецької мови продемонстрували учні у театральній постановці «Три горішки для Попелюшки» за казкою братів Грімм.

А гостроту заходу надали німецькі страви. Діти смакували і мюнхенські сосиски із солодкою гірчицею, і пікантні духм‘яні брецелі, і смачний торт Захер та багато інших німецьких страв.

На завершення свята святий Миколай подарував усім дітям подарунки, як кращим знавцям німецької мови!

E4F5A173-D772-4517-A7F1-097F6B41156B   FBE65669-1147-4B07-A76B-776D1DBD42F6