HALLOWEEN крізь призму театрального мистецтва

8DB2984F-E841-4983-B388-743AA92552E3

Протягом 2-х тижнів початкова ланка школи Інтелект занурилась у вивчення історії та різновидів театрального та музичного мистецтва.І звісно,завершення тижнів має бути феєричне.

А ще й напередодні свята Halloween ,яке найяскравіше дає змогу перевтілитись у інший образ!
У кожного учня була можливість спробувати себе у ролі головного героя казкового дійства- готували реквізити і прикрашали залу,провели майстер класс по виготовленню містичних декорацій,створювали модні,незвичні образи!
Грим,костюми,конкурси,традиції,атмосфера містичного духу підняла настрій і зарядила гарними емоціями під час балу-маскараду напередодні осінніх канікул!

B465C5F2-CE6A-4CF0-8BE4-B06612E65CE6

C12A75C1-B3B6-425A-A690-140F94667E0F