10 причин, чому в «Малятко» люблять настільні ігри!

board-games-iampmclub2-750x500

Літо у нашому дошкільному закладі «Малятко» продовжує радувати сонячними та багатими на корисні цікавинки днями. А якщо надворі накрапає дощик – це теж не привід втрачати можливість весело та з користю провести час! Захоплюючий світ настільних ігор забезпечує малюкам і якісне дозвілля, і можливість активно пізнавати навколишній світ та формувати важливі навички.

Ми любимо такі ігри, тому що (як і обіцяли, рахуємо): 1) вони сприяють розвитку кмітливості та швидкості реакції (2),

3) розвивають дрібну моторику рук і (4) гарне просторове орієнтування,

(5) сприяють інтелектуальному та (6) мовленнєвому розвитку дітей,

(7) забезпечують закріплення вивченого навчального матеріалу,

(8) спонукають малюків активно спілкуватися один з одним і (9) згуртовують дитячий колектив. А ще це дійсно ВЕСЕЛО! (10)

Отже, настільні ігри – ще один чудовий спосіб додати корисних барв літньому відпочинку!

Fotor_152995501629366-1024x1024