10 причин, чому в «Малятко» люблять настільні ігри!

board-games-iampmclub2-750x500

Літо у нашому дошкільному закладі «Малятко» продовжує радувати сонячними та багатими на корисні цікавинки днями. А якщо надворі накрапає дощик – це теж не привід втрачати можливість весело та з користю провести час! Захоплюючий світ настільних ігор забезпечує малюкам і якісне дозвілля, і можливість активно пізнавати навколишній світ та формувати важливі навички.

Ми любимо такі ігри, тому що (як і обіцяли, рахуємо): 1) вони сприяють розвитку кмітливості та швидкості реакції (2),

3) розвивають дрібну моторику рук і (4) гарне просторове орієнтування,

(5) сприяють інтелектуальному та (6) мовленнєвому розвитку дітей,

(7) забезпечують закріплення вивченого навчального матеріалу,

(8) спонукають малюків активно спілкуватися один з одним і (9) згуртовують дитячий колектив. А ще це дійсно ВЕСЕЛО! (10)

Отже, настільні ігри – ще один чудовий спосіб додати корисних барв літньому відпочинку!

Fotor_152995501629366-1024x1024

 

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.