Інтелект — це велика сила !

3CD3E4DE-1F5A-4A67-892E-F2E18982FA93

01.10 стартував загальношкільний інноваційний навчально-пізнавальний проект “Інтелект – в нових світових досягненнях”.

На наших маленьких дослідників чекає знайомство з винаходами українських та зарубіжних вчених, практико-зорієнтована робота з енциклопедичним матеріалом, захоплююча екскурсія до експериментаніуму, навчально-пізнавальний квест, конкурс художніх шедеврів “Моє відкриття світу”.

А розпочалася наша “подорож світовими відкриттями” переглядом наукового фільму “Сучасні світові винаходи” та активним обговоренням сюжету всіма учасниками початкової ланки.

Маленькі дослідники будуть знайомитися з найсучаснішими науковими досягненнями, починаючи із винаходів легендарного Леонардо да Вінчі, знаменитого Тесли та інших світових геніів.

А мета проекту полягає у ствержденні сили людського розуму та його значення у планетарному масштабі!

65742563-5685-4D9F-9B55-708CE82A8DD1

AFAB06BF-D55E-4641-8288-3C1FD37ECA63