Інновації— в навчальний процес!

0C807813-E99F-4E37-AE29-81A541395809

Найкращі учні 6 класу школи «Інтелект» опановують програму Plickers.

P.S… (лікбез для тих, хто ще не в темі 😉) Plickers – це один з інноваційних додатків для тестування чи опитування учнів за допомогою QR-кодів.

Plickers використовує планшет або телефон вчителя для того, щоб зчитувати QR-коди з карток учнів. Картка у кожного учня своя, її можна повертати, що дає чотири різних варіанти відповіді. В програмі створюється список класу, і з його допомогою можна дізнатися, як саме кожен учень відповідав на запитання.

Plickers будує діаграми відповідей і дозволяє відразу дізнатися, яка частина класу зрозуміла досліджуваний матеріал, а кому потрібна додаткова допомога.

Plickers сприяє миттєвому зворотньому зв‘язку з учнями.

18447353-A066-4E09-8676-3D52F6FF2D42  C81E2ADA-93A0-466F-9C8B-B4818DC1E096