Інноваційній школі – інноваційні педагогічні технології!

«Лише той веде за собою,

хто сам сміливо йде вперед»

Л. А. Сенека

25.02. у спеціалізованій школі «Інтелект» відбулася креативна педагогічна рада, на якій директор школи, заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук Прокопенко В.І. розповіла про найостанніші інноваційні педагогічні технології, які на сьогодні є маловідомі для широкого загалу педагогів та які ще не всі і не повною мірою оприлюднені у вітчизняній педагогічній літературі.
    Тему продовжили кандидат історичних наук – Дахненко М.В., аспірант – Федосєєв С.Е. та старший учитель – Куниця Т.М., які наочно продемонстрували новизну педагогічних методів та прийомів, які вони використовують у своїй практиці.
    До обговорення долучилися всі члени педагогічного колективу, ніхто не стояв осторонь питань, які вкрай необхідні сучасному педагогу для реалізації нової філософії освіти, для плекання нової людини нового тисячоліття та виконання високих завдань, які стоять перед спеціалізованою школою «Інтелект».

IMG_7185  IMG_7177  IMG_7174