Як парость виноградної лози, плекайте мову

8A39E8BE-A71C-4844-A298-AC34B368EB60

«Як парость виноградної лози, плекайте мову».
(Максим Рильський)

У контексті тижня Етики та естетики у старшій ланці школи «Інтелект» відбувся мовознавчий батл «Сучасний сленг та культура спілкування молоді».

Діти дискутували над проблемними питаннями: чи може молодь обійтися у своєму середовище без сленгу? За яких обставин можна використовувати сленг? Вихована та освічена людина може використовувати сленг? Наш словниковий запас — який він? Багатство мови — що це? Професійний сленг — чи допустимо?

Ці та інші питання про сленгізм, які жваво обговорювали наші учні, захищаючи чистоту, яскравість та красу рідної мови, дали їм можливість ще раз переконатися, що високе володіння словом та багатство рідної мови дає нам можливість використовувати нашу мову як найвищий та найбільш довершений інструмент спілкування.

Недарма говорив Сократ:
«Заговори, щоб я тебе бачив».

580265A1-A7A1-4486-8259-22614A3F92D8