Якого кольору дитяча мрія? Про що мріють сучасні учні? Яка вона – Мрія без меж?

item_istock830255472

4 вересня в нашій школі пройшов урок мрії. Діти, працюючи по групам, ділилися своїми мріями, вчилися визначати та порівнювати поняття «мрія» і «бажання», аналізували мрії видатних успішних людей. Наприклад, Ілон Маск завжди наголошує, що ніколи не прагнув стати багатієм, а мав мрію зробити світ кращим і допомогти людям розвиватись. Саме мрія допомогла Ікару полетіти. Цю ідею підхопили Леонардо да Вінчі, Олександр Можайський, брати Райт, Ігор Сікорський. І сьогодні людина підкорює повітря легко і з посмішкою. Мріяти – значить жити! А жити мріючи означає рухатися до своєї мети життя.
Діти також наочно побачили, як долати перепони на шляху до мрії на прикладі повітряних кульок, надутих гелієм. Мрія – це жовтка кулька-сонечко. Перепони до не неї – це чорні кульки – чорні хмаринки, які затуляють наше сонечко. Кожен учень нашої школи мав змогу аналізувати причини і методи подолання перепон до мрії на прикладі чорних кульок.
Наші діти вчилися мріяти не тільки про свої мрії без меж, а також думали про те як вони можуть сприяти реалізаціі мрій інших учнів – своїх друзів. Кожен учень нашої учні точно спробує сприяти реалізації, а, можливо, навіть і реалізувати мрію свого однокласника. Для емоційного розвантаження та посилення бажання учнів мріяти без меж та впевнено крокувати до своєї мрії під час уроку була фізкультзвилинка, де діти під музику бігли до своєї мрії. Але іноді не виходить бігти, тоді варто іти до мрії. Якщо не виходить іти, варто повзти до своєї мрії. Якщо і повзти важко, то лягти і лежати у напрямку до мрії.
Під час уроку діти зрозуміли, що мрія, яку ти просто написав або намалював, здатна полетіти до зірок. Тому написані свої мрії на прикінці уроку учні прикріпили до своїх жовтих кульок-мрій і відпустили в небо до зірок.
Заняття пройшло емоційно позитивно, креативно і результативно.
Наші діти точно зрозуміли, що
мріяння – перший стимул до того, щоб розпочати велику справу.

 

IMG-781962283f716e5a95ff753c59e63d57-V   IMG-4a21ba8373eba0907a27bf645e3f7ffc-V

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.