Якого кольору дитяча мрія? Про що мріють сучасні учні? Яка вона – Мрія без меж?

item_istock830255472

4 вересня в нашій школі пройшов урок мрії. Діти, працюючи по групам, ділилися своїми мріями, вчилися визначати та порівнювати поняття «мрія» і «бажання», аналізували мрії видатних успішних людей. Наприклад, Ілон Маск завжди наголошує, що ніколи не прагнув стати багатієм, а мав мрію зробити світ кращим і допомогти людям розвиватись. Саме мрія допомогла Ікару полетіти. Цю ідею підхопили Леонардо да Вінчі, Олександр Можайський, брати Райт, Ігор Сікорський. І сьогодні людина підкорює повітря легко і з посмішкою. Мріяти – значить жити! А жити мріючи означає рухатися до своєї мети життя.
Діти також наочно побачили, як долати перепони на шляху до мрії на прикладі повітряних кульок, надутих гелієм. Мрія – це жовтка кулька-сонечко. Перепони до не неї – це чорні кульки – чорні хмаринки, які затуляють наше сонечко. Кожен учень нашої школи мав змогу аналізувати причини і методи подолання перепон до мрії на прикладі чорних кульок.
Наші діти вчилися мріяти не тільки про свої мрії без меж, а також думали про те як вони можуть сприяти реалізаціі мрій інших учнів – своїх друзів. Кожен учень нашої учні точно спробує сприяти реалізації, а, можливо, навіть і реалізувати мрію свого однокласника. Для емоційного розвантаження та посилення бажання учнів мріяти без меж та впевнено крокувати до своєї мрії під час уроку була фізкультзвилинка, де діти під музику бігли до своєї мрії. Але іноді не виходить бігти, тоді варто іти до мрії. Якщо не виходить іти, варто повзти до своєї мрії. Якщо і повзти важко, то лягти і лежати у напрямку до мрії.
Під час уроку діти зрозуміли, що мрія, яку ти просто написав або намалював, здатна полетіти до зірок. Тому написані свої мрії на прикінці уроку учні прикріпили до своїх жовтих кульок-мрій і відпустили в небо до зірок.
Заняття пройшло емоційно позитивно, креативно і результативно.
Наші діти точно зрозуміли, що
мріяння – перший стимул до того, щоб розпочати велику справу.

IMG-781962283f716e5a95ff753c59e63d57-V   IMG-4a21ba8373eba0907a27bf645e3f7ffc-V