Школа “Інтелект” – камертон сучасної освіти!

pravelnieknigi

19 травня наша школа, як інноваційний навчальний заклад, який є ініціатором впроваджень багатьох авторських методик, мала честь стати учасником в обговоренні насущних проблем як вітчизняної, так і зарубіжної освіти.

Обговорення проводив Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за участю міністерства освіти і науки України та сприяння багатьох зарубіжних країн.

Під час обговорення з’ясовувалися потреби та виклики, з якими стикаються освітяни різних країн, а наша команда педагогів на чолі з директором, кандидатом педагогічних наук озвучили ряд авторських інноваційних педагогічних технологій, нові освітні моделі та синергетичну парадигму, яка буде сприяти адекватним відповідям на всі виклики часу.

Будемо раді, що досвід нашої школи стане в нагоді при розбудові нової української школи та реалізації освітньої філософії сучасної України, а також знадобиться нашим партнерам за кордоном.