Шахова логіка— нова форма уроку!

1504AA26-F213-4805-834D-415626BB71AB

У спеціалізованій школі “Інтелект” почалося впровадження практико-зорієнтованих уроків логіки із застосуванням шахової гри.
Якщо Міністерство освіти і науки України тільки розглядає питання про введення шахової логіки до навчальної програми, у нашій школі уже практикуються такі уроки.

На таких уроках діти активно навчаються логічно мислити, міркувати, передбачати хід думки опонента, зважувати на особливості ситуації, уміти приймати рішення, бути виваженим та впевненим у собі, що, в свою чергу, формує успішну особистість.
Тож ідемо на крок попереду!

І прямуємо тільки вперед!

72054F74-5030-4696-9B9A-69F0FE937D37