У резиденції Діда Мороза

20151210_vdnh_44_650x410

Мрії збуваються і справжні новорічні дива існують!

Подорож до резиденції Діда Мороза почалася з величезної ялинки в Концерт-холі ВДНГ. Навколо неї завели хороводи герої зимових мультиків та інші казкові персонажі.

З перших же кроків у Резиденції маленькі інтелектики потрапили у справжній чарівний світ, в якому кипіла робота ельфів – вірних помічників Діда Мороза.
Коли ж кожен гість познайомився з усіма ельфами, на нього чекала головна подія в Резиденції – бесіда з Дідом Морозом.

Таким чином ми змогли сьогодні подарувати нашим дітлахам незабутню подорож і справжнє новорічне диво!

IMG_20181227_230121_340   IMG_20181227_230150_605