У передчутті дива

novogodnie-oboi-na-2016-god-vetka-eli-chasy-elochnye-igrushk

Прогриміли фанфари новорічних ранків і вже у вікнах виблискують яскраві ліхтарики гірлянд, а аромат ялинок розноситься повсюди, та ми продовжуємо цікаве навчання.

Сьогодні до молодшої ланки Інтелекту завітала чарівниця, яка допомогла всім учням поринути у творчий процес та створити ексклюзивні та унікальні новорічні іграшки-кульки з природного матеріалу. Кожна іграшка стане яскравою прикрасою зеленої красуні-ялинки. А завтра на нас чекає ще один цікавий день,та про це згодом…

1   6   5

3  4  2

 

 

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.