У передчутті дива

novogodnie-oboi-na-2016-god-vetka-eli-chasy-elochnye-igrushk

Прогриміли фанфари новорічних ранків і вже у вікнах виблискують яскраві ліхтарики гірлянд, а аромат ялинок розноситься повсюди, та ми продовжуємо цікаве навчання.

Сьогодні до молодшої ланки Інтелекту завітала чарівниця, яка допомогла всім учням поринути у творчий процес та створити ексклюзивні та унікальні новорічні іграшки-кульки з природного матеріалу. Кожна іграшка стане яскравою прикрасою зеленої красуні-ялинки. А завтра на нас чекає ще один цікавий день,та про це згодом…

1   6   5

3  4  2