УЧНІВСЬКІ ПРОЕКТИ ЧЕРЕЗ ТЕАТР

театр

У рамках загальношкільного проекту «Видатні світові письменники та поети» учні початкової школи «Інтелект» знайомились з їх творчістю, серед яких було і ім’я французького дитячого письменника Шарля Перро, казки якого ввійшли у золотий фонд дитячої літератури.
   Протягом тижня діти вивчали творчість запланованих поетів та письменників, а 18.02.2016 р. учні початкової школи відвідали музичний академічний дитячий театр, де із задоволенням переглянули балет-феєрію «Спляча красуня» за одноіменною казкою Шарля Перро.
 Чудовий ефект надала класична музика у виконанні оркестру, завдяки якому кожен учень поринув у казковий вирій вражень і переживань.
  На виставу завітали й інші герої знаменитих творів письменника. Так, на бал завітала Попелюшка з принцем, Червона шапочка і багато інших героїв.
    Враження від вистави були неперевершені!
  А, головне, діти, вивчаючи знаменитих світових письменників у рамках проекту «Vivat intellect!» глибше пізнали творчість всіх письменників, яких досліджували і Шарля Перро зокрема.
   Тож, зростаємо інтелектуалами!

zz_kstovo_100921_02              spyashchaya_krasavica