УЧНІВСЬКІ ПРОЕКТИ ЧЕРЕЗ ТЕАТР

театр

    У рамках загальношкільного проекту «Видатні світові письменники та поети» учні початкової школи «Інтелект» знайомились з їх творчістю, серед яких було і ім’я французького дитячого письменника Шарля Перро, казки якого ввійшли у золотий фонд дитячої літератури.
   Протягом тижня діти вивчали творчість запланованих поетів та письменників, а 18.02.2016 р. учні початкової школи відвідали музичний академічний дитячий театр, де із задоволенням переглянули балет-феєрію «Спляча красуня» за одноіменною казкою Шарля Перро.
 Чудовий ефект надала класична музика у виконанні оркестру, завдяки якому кожен учень поринув у казковий вирій вражень і переживань.
  На виставу завітали й інші герої знаменитих творів письменника. Так, на бал завітала Попелюшка з принцем, Червона шапочка і багато інших героїв.
    Враження від вистави були неперевершені!
  А, головне, діти, вивчаючи знаменитих світових письменників у рамках проекту «Vivat intellect!» глибше пізнали творчість всіх письменників, яких досліджували і Шарля Перро зокрема.
   Тож, зростаємо інтелектуалами!

                                      zz_kstovo_100921_02              spyashchaya_krasavica

                             IMG_20160218_161103 IMG_20160218_161249

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.