Урок історії у музеї

25959_800x600_50_full

Нещодавно наші учні провели цікавий урок історії у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.
Юні дослідники унікальних пам’яток мистецтва познайомилися з історією цих видатних зібрань, відчули їх епохальність. А завдяки художній стилізації доторнулися до історичних стилів архітектури: бароко, готика, Ренесанс, голландський стиль, рококо та російський класицизм.
Таким чином про розквіт культури, архітектури та зарубіжне мистецтво діти дізналися не з підручника, а завдяки живим експонатам та цікавим коментарям екскурсовода, який спонукав дітей до цікавого діалогу.
Тож вивчаємо історію із задоволенням та збагачуємо свій інтелект!
Fotor_155143300999063