Урок історії у музеї

25959_800x600_50_full

Нещодавно наші учні провели цікавий урок історії у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.
Юні дослідники унікальних пам’яток мистецтва познайомилися з історією цих видатних зібрань, відчули їх епохальність. А завдяки художній стилізації доторнулися до історичних стилів архітектури: бароко, готика, Ренесанс, голландський стиль, рококо та російський класицизм.
Таким чином про розквіт культури, архітектури та зарубіжне мистецтво діти дізналися не з підручника, а завдяки живим експонатам та цікавим коментарям екскурсовода, який спонукав дітей до цікавого діалогу.
Тож вивчаємо історію із задоволенням та збагачуємо свій інтелект!
Fotor_155143300999063

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.