Урок наукових досліджень

Matematika_kursi

Нещодавно в учнів четвертих класів відбувся нестандартний урок математики – урок наукових досліджень «Подорож до планети математичних відкриттів». Креативний, цікавий, насичений різними інноваціями урок познайомив дітей не тільки з новими знаннями, але ще і сприяв науково-пошуковій роботі, під час якої діти дослідили стрічку Мебіуса, її властивості та способи застосування у житті.

Інтерактивні форми діяльності на уроці, емоційність педагога, цікаві наукові відкриття, які досліджують учні, сприяють не тільки мотивації до вивчення точних наук, не тільки формують загальний інтелект, але ще і надихають дітей стати творцями нових наукових досягнень.

Тож, старт задано!

Fotor_154361455685320