Уміємо працювати,
уміємо відпочивати!

34F3DAD3-97A4-4170-B366-978E58398DD5

Осінні канікули учнів школи “Інтелект” завжди проходять змістовно та цікаво. Ось і на цих осінніх канікулах наші діти побували у славетному місті Львові.
Під час екскурсій ми помандрували в просторі й в часі – побували у Львові княжому, середньовічному та австрійському- відвідали і дізнались історію старовинних замків Закарпаття- Олеського,Підгорецького і Золочівського. Неперевершені архітектурні будинки- Дім вченних і Палац графа Потоцького ,Собор Святого Юри і Храм Святої Ольги і Єлизавети,пам’ятки Личаківського кладовища і пейзаж міста з панорами Високого замку і Ратуші не залишила нікого байдужим.

Враження,спогади і яскраві емоції надовго залишаться в пам`яті.

670A67EF-12AD-47AE-BBDE-D4E2899907A9