Уміємо працювати, 
уміємо відпочивати!

34F3DAD3-97A4-4170-B366-978E58398DD5

Осінні канікули учнів школи “Інтелект” завжди проходять змістовно та цікаво. Ось і на цих осінніх канікулах наші діти побували у славетному місті Львові.
Під час екскурсій ми помандрували в просторі й в часі – побували у Львові княжому, середньовічному та австрійському- відвідали і дізнались історію старовинних замків Закарпаття- Олеського,Підгорецького і Золочівського. Неперевершені архітектурні будинки- Дім вченних і Палац графа Потоцького ,Собор Святого Юри і Храм Святої Ольги і Єлизавети,пам’ятки Личаківського кладовища і пейзаж міста з панорами Високого замку і Ратуші не залишила нікого байдужим.

Враження,спогади і яскраві емоції надовго залишаться в пам`яті.

 

670A67EF-12AD-47AE-BBDE-D4E2899907A9

 

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.