Травнева науково-дослідна експедиція!

i (3)

 

 

 

У рамках компетентнісно-спрямованої освіти учні 4 класу здійснили цікаву подорож-експедицію до мальовничої західної України з метою вивчення рідного краю.
Під час експедиції учні досліджували питання пов’язані з історією, географією, природознавством. Крім цього експедиція дозволила дітям краще познайомитися з народознавчими, краєзнавчими та культурознавчими аспектами цього краю.
Дуже цікавим було знайомство з історією фортеці у м. Хотин. Вона свідок панування Османської імперії, потім польськоі шляхти та  литовського князівства.
Діти вивчали історію винекнення найдовших в Україні кришталевих печер в селі Кривче Тернопільськоі області. Пройшли майже 3 кілометри під землею.
Спостерігали за породами, бачили летючих мишей, проходили вузькими ущелинами підземелля.
Враження у дітей неймовірні!
Жоден підручник не замінить дітям почутого нині і безпосередньо побаченого про історію нашої землі.
А підсумком цієї неймовірно цікавої подорожі-експедиції будуть цікаві проекти дітей.

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.