Травнева науково-дослідна експедиція!

i (3)

У рамках компетентнісно-спрямованої освіти учні 4 класу здійснили цікаву подорож-експедицію до мальовничої західної України з метою вивчення рідного краю.
Під час експедиції учні досліджували питання пов’язані з історією, географією, природознавством. Крім цього експедиція дозволила дітям краще познайомитися з народознавчими, краєзнавчими та культурознавчими аспектами цього краю.
Дуже цікавим було знайомство з історією фортеці у м. Хотин. Вона свідок панування Османської імперії, потім польськоі шляхти та  литовського князівства.
Діти вивчали історію винекнення найдовших в Україні кришталевих печер в селі Кривче Тернопільськоі області. Пройшли майже 3 кілометри під землею.
Спостерігали за породами, бачили летючих мишей, проходили вузькими ущелинами підземелля.
Враження у дітей неймовірні!
Жоден підручник не замінить дітям почутого нині і безпосередньо побаченого про історію нашої землі.
А підсумком цієї неймовірно цікавої подорожі-експедиції будуть цікаві проекти дітей.