Тиждень правових знань

40C04ABD-C1D9-47A7-A147-50F3256F5BFA

Сьогодні,як ніколи,зростає співпраця з працівниками правоохоронних органів та соціальних служб. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях,приймати правильні рішення, знати свої права та обов’язки.

В рамках Тижня правових знань 06 грудня в старшій школі відбулася зустріч учнів з представником поліції Украіни, лейтенантом сектору ювенальноі превенціі Земенковою Тетяною Володимирівною.
На початку зустрічі лейтенант поліції у доступній для дітей формі донесла інформацію про права дитини,про недопущення порушень поведінки в громадських місцях.

Приємним було те,що зустіч була інтерактивною,учні отримали багато корисної інформації та погодились з тим,що необхідно серйозно подумати про свою поведінку та майбутнє.

840F24D8-1DB7-4552-88BA-00D4CB278B56  6C679150-3855-4BA0-A977-6AEA5107B77F